Tesco Finančné služby prichádza s ďalšou výhodou pre svojich klientov. Pri riadnom splácaní Vám vrátia polovicu zaplatených úrokov späť!!!

Aj naďalej platí, že Vám bude pôžička poskytnutá bez ručiteľa a bez poplatkov za vybavenie  a predčasné splatenie. Požičať si môžete hotovosť už od 800 € až do 5 000 €. Pôžičku si môžete vybaviť osobne s poradcom v stánku Tesco Finančné služby počas svojho nákupu v obchodoch Tesco, s tým, že pôžička je schvaľovaná  na počkanie a peniaze dostanete do dvoch pracovných dní prevodom na Váš účet.

Ak ste zaneprázdnený Tesco Finančné služby Vám vyjde v ústrety, o pôžičku môžete zažiadať aj telefonicky, prípadne vyplniť on-line formulár prostredníctvom internetu. Počet splátok si môžete prispôsobiť na telo, podľa svojich možností môžete zvoliť od 12 až do 96 splátok a počas celej doby splácania sú Vám garantované splátky rovnakej výšky. Možnosť výhodne sa poistiť pre prípad, že by ste nemohli pôžičku splácať je samozrejmosťou. Na výber máte hneď dva balíčky poistenia PlusPremium.

Pre viac informácii odporúčame navštíviť stránku: http://www.itesco.sk/financnesluzby/hotovostna-pozicka.html