Rozhodujete sa práve, kde si zariadiť bankový účet? Pozrite sa aj na podmienky vedenia účtu v bankovej spoločnosti ČSOB. A ešte do konca mája môžete využiť súťaž, pri ktorej budete šetriť lesy a zároveň tak máte šancu vyhrať fantastický Apple iPad.

 

ČSOB účty pre každého

V tejto banke si môžete riadiť svoje financie prostredníctvom klasického bežného účtu alebo rôznymi balíkmi služieb. Napríklad balík „Pohoda“ Vám umožní platiť kartou u nás aj v zahraničí či vyberať peniaze zo slovenských bankomatov ČSOB. K balíku máte pripočítaný neobmedzený počet transakcií a samozrejme medzinárodnú platobnú kartu Visa. Za balík neplatíte nič v prípadoch, ktoré sú uvedené na webe ČSOB.

Okrem tohto balíku služieb si môžete vybrať aj „Extra Pohoda“ pre náročnejších klientov, študentský účet „Fun“ pre mladých od 15 do 28 rokov, alebo produkt „Sloník“ určený pre deti do 15 rokov.

Šetrite lesy a súťažte

Spoločnosť ČSOB vyhlásila súťaž, do ktorej sa môžete zapojiť ešte do konca mája. Ak začnete k svojmu účtu využívať elektronické výpisy namiesto papierových, nielenže tým budete šetriť naše lesy, ale budete zaradení aj do žrebovania a hodnotnú cenu – Apple iPad.

Výhody elektronického výpisu

Pri aktivovaní elektronického výpisu získate hneď niekoľko výhod. Výpis Vám spoločnosť doručí ihneď a bez čakania, a dostanete sa k nemu jednoducho cez službu ČSOB Internetbanking 24. Ďalšou výhodou je teda praktickosť, keďže všetky výpisy budete mať pohromade na jednom mieste. Nesmieme zabúdať aj na výhodu bezpečnosti prostredia tohto Internetbankingu, do ktorého máte prístup len Vy.