Zháňate rýchlu pôžičku? Po novom ju nájdete na príznačnej doméne www.rychlepozicky.sk. Spoločnosť Ferratum, ktorá disponuje na Slovensku najväčšou klientelou krátkodobých pôžičiek, spustila v minulých dňoch projekt Rýchlych pôžičiek, ktorý ponúka žiadateľom možnosť požiadať o pôžičku 25 až 350 €.

Trend nielen na Slovensku

Trend malých pôžičiek sa na Slovensko rozšíril zo severnej Európy a v posledných mesiacoch má neustále stúpajúci charakter. Zatiaľ čo pre vybavenie státisícových pôžičiek v banke, alebo iných nebankových spoločnostiach sa musí žiadateľ obrniť pomerne veľkou trpezlivosťou a je nútený dokladať veľa dokumentov od potvrdenia o príjmoch, cez výpisy z registrov až po súhlas manžela, rýchla pôžička môže byť vybavená cez internet z pohodlia domova.

Aj v susednej Českej republike je zreteľný nárast, vo februári bolo zaznamenaných viac ako 30 % žiadostí o on-line pôžičky do sumy 30 000 Kč. Čísla sú potvrdzované aj z ďalších viac ako 20 krajín, kde spoločnosť Ferratum pôsobí. Za rozvojom tohto trendu stojí predovšetkým výhodnosť týchto produktov spolu s menšími nárokmi na požičanie sumy súvisiacimi s dlhotrvajúcou hospodárskou krízou.

Získanie pôžičky nikdy nebolo jednoduchšie

Pre získanie tejto pôžičky nemusíte dokladať potvrdenie o svojich príjmoch ani o členoch vašej rodiny, nemusíte teda absolvovať niekedy až trápne a ponižujúce požiadavky na Vášho zamestnávateľa, ktorý Vám musí potvrdiť nepreberné množstvo dokumentov. Pôžička je bez ručenia majetkom – vyhnete sa tak zdĺhavému zápisu do katastra nehnuteľností, alebo dokladovania dokumentov o vlastníctve. Ušetríte aj na poplatkoch, ktoré sú s týmito zápismi a zmenami spojené. Keďže sa jedná o pôžičky do 350 €, ktoré nie sú ručené hnuteľnou alebo nehnuteľnou zástavou, nie je nutné preverovať váš zápis ani v bankových alebo nebankových registroch. Na stránke s online žiadosťou môže požiadať o pôžičku naozaj každý. Peniaze vám vyplatia už do druhého dňa, buď bankovým prevodom, alebo prostredníctvom poštovej poukážky.

Práve rýchlosťou a vysokou priechodnosťou sa stali rýchle pôžičky tak obľúbenými a tieto ich výhody hravo prevážia nad o niečo vyšším úrokom, ktorý je u pôžičiek vyžadovaný. Tento úrok však zahŕňa už všetky poplatky spojené s úverom na rozdiel od, na prvý pohľad výhodných, ponúk niektorých bankových alebo nebankových spoločností.

Portál rýchla pôžička tak ponúka aktuálne najžiadanejšiu pôžičku v celej Európe a svojou výhodnosťou a rýchlosťou bezpochyby predbehne ponuky konkurenčných produktov.