Občas sa to môže stať každému. Krátko pred výplatou a človeku ostanú prázdne vrecká. Čo ďalej v takejto situácii? Požičať si od známych? Aj to je riešenie. Ak ale nechcete obťažovať známych, aby vám požičiavali peniaze, existuje aj iné riešenie. A tým je pôžička pred výplatou.

Určite ste sa stretli s rôznymi druhmi pôžičiek. Od bankových po nebankové, od sms pôžičiek, pôžičiek cez telefón, až po pôžičky cez internet. Ktoré sú pre vás tie správne? V nasledujúcich riadkoch sa dozviete, prečo porozmýšľať práve nad poslednou menovanou, pôžičkou cez internet. Táto pôžička je obzvlášť vhodná práve na prekrytie obdobia pred výplatou.

Pôžičky cez internet, označované aj ako online pôžičky alebo rýchle pôžičky, majú viacero plusov oproti ostatným typom pôžičiek. My si povieme v tomto článku o výhodách online pôžičky od Pôžičkomatu, ktorý je obľúbený v zahraničí a nedávno prišiel aj na Slovensko.

Aké sú benefity rýchlych pôžičiek od Pôžičkomatu?
Prvou veľkou výhodou je, že sú k dispozícii z akéhokoľvek miesta, kde máte prístup k internetu. Druhým benefitom je, že sú k dispozícii ihneď. Ak si teda prepočítate peniaze a zistíte, že vám to nevychádza do ďalšej výplaty, do pár minút môžete mať peniaze na účte! Treťou nespornou výhodou je transparentnosť systému. Na obrazovke počítača vidíte, koľko vás vyjde pôžička. Stačí zadať vami želanú čiastku, ktorú si chcete požičať a ihneď sa vám zobrazí navýšenie.

Zaujímavý je taktiež vernostný systém. V prípade, že svoju pôžičku splatíte načas, môžete byť zaradený do vernostného programu, v ktorom ste schopní získať pôžičky za ešte lepších podmienok ako doteraz.

Web Pôžičkomatu prevádzkuje nadnárodná spoločnosť Friendly Finance, ktorá má dlhodobé skúsenosti s požičiavaním financií. Neriskujte pôžičku od pofiderných spoločností a rozhodnite sa pre Pôžičkomat.sk, ktorého služby využilo už mnoho spokojných klientov.