Pôžičky online sú v dnešnej modernej dobe jedným z najvyužívanejších typov pôžičiek. Vďaka internetu si môžete zažiadať o pôžičku v niekoľkých minútach a niekedy viete výsledok vašej žiadosti už do niekoľko hodín a to bez toho aby ste museli ísť na pobočku danej spoločnosti.

Väčšina týchto pôžičkových spoločností kontaktuje klienta telefonicky. Telefonicky si taktiež dohodnete schôdzku ak je potrebná na spísanie zmluvy, tu musia byť obchodní zástupcovia veľmi ústretoví a preto Vám navrhnú niekoľko variant vrátane stretnutia u Vás doma, aby ste nemuseli chodiť na pobočku a aby ste mohli vybaviť tak ako reklamujú všetko z pohodlia Vášho domova.

Niektoré spoločnosti nevyžadujú ani osobné stretnutie a zmluvy o pôžičke vám jednoducho doručia poštou. Po podpise a zaslaní zmlúv naspäť spoločnosti je vám pripísaná požičaná suma na účet.

Takýmto typom pôžičky môžete ušetriť čas a náklady spojené s vybavovaním pôžičky. Taktiež máte dostatok času na výber pôžičky na prehľadných webových stránkach. Jedna z veľkých výhod týchto pôžičiek je aj tá, že online formulár, ktorý vyplníte je nezáväzný a po kontakte s obchodným zástupcom spoločnosti môžete ponuku pôžičky odmietnuť bez akejkoľvek sankcie a pokuty.

Na našej stránke môžete nájsť štyri najrozšírenejšie pôžičkové spoločnosti a ich online žiadosti o pôžičku na Slovensku.

Provident pôžičky do výšky 1 500 €

Pôžičky od slovenskej požičovne až do výšky 10 000 €

Profi credit pôžičky do výšky 1 500 €

Ferratum pôžičky do 350 €

 

Inzercia na tému pozicky online