Iste viete aké množstvo produktov je na našom trhu, keď potrebujete úver či pôžičku. Pred tým, ako si vyberiete akúkoľvek voľbu, presvedčte sa, že poznáte všetky potrebné informácie a podmienky pôžičky. A aké má podmienky banka ZUNO?

 

Pôžička

Pôžička od ZUNO sa poskytuje od 1 000 až do 20 000 € na akýkoľvek účel a bez ručenia. Úrok by mal byť od 7,9% ročne, s dobou splatnosti 6 72 mesiacov. Poplatok za poskytnutie pôžičky by mal byť nulový, takisto aj mesačné poplatky za vedenie účtu. Výhodou je tiež to, že dátum splátky by si mal podľa informácií ZUNO zvoliť klient, a tiež si určí jeden mesiac, kedy splátky platiť nebude.

Podmienky

Podmienkou získania pôžičky je založenie bankového účtu v ZUNO, vek 21 – 65 rokov. Žiadateľ musí byť zamestnaný, SZČO alebo dôchodca, a s mesačným príjmom aspoň 400 €. Samozrejme nesmiete meškať so splátkami v inej banke a musíte mať trvalý pobyt na Slovensku.

Potrebné dokumenty k pôžičke

Pri zadávaní žiadosti v online bankingu potrebujete nahrať alebo poslať poštou niekoľko potrebných dokumentov. V prípade, že je klient zamestnancom, potrebuje tri výpisy z účtu, na ktorý mu je pripisovaný pravidelný príjem. Ak je mzda vyplácaná v hotovosti, je potrebné potvrdenie o príjme zo závislej činnosti. Klient sa tiež potrebuje preukázať občianskym preukazom.

Potrebné dokumenty v prípade podnikateľa alebo dôchodcu si prečítate na internetovej stránke ZUNO. Nájdete tam aj ďalšie dôležité informácie, vrátane Obchodných podmienok a Podmienkach splácania.