Stále hľadáte pôžičku vhodnú pre krytie Vašich potrieb? Vyznáte sa s prehľadom na trhu pôžičiek? Porovnajte si aj finančný produkt mPôžička Plus od spoločnosti mBank s ostatnými produktmi a môžete sa tak ľahšie rozhodnúť.

 

O spoločnosti mBank

Táto banka funguje na slovenskom trhu od roku 2007 a je súčasťou finančnej skupiny Commerzbank, ktorá je druhá najväčšia banka v Nemecku so silným postavením. Svojim zákazníkom mBank ponúka rôzne druhy produktov, ako bežné a sporiace účty, úvery na bývanie a pôžičky, kreditné karty, a účty pre živnostníkov.

mPôžička Plus

S mPôžičkou Plus by ste mohli získať úver od 350 do 20 000 € s dobou splatnosti 12 až 60 mesiacov, pričom vedenie účtu alebo predčasné splatenie úveru je celkom zdarma. Pri tomto úvere máte tiež možnosť splácať automaticky z Vášho mKonta a sami si vybrať deň splátky úveru. Výhodou je aj dokonalý prehľad o pôžičke cez Internet Banking.

To, čo potrebujete na vybavenie tejto pôžičky je potvrdenie o príjme, 2 doklady totožnosti a doklad na overenie kontaktnej adresy. Nepotrebujete ani ručiteľa či dokladovanie účelu. Z poplatkov zaplatíte len poplatok za poskytnutie úveru, a to 2% z výšky úveru.

Čerpanie úveru

Po schválení čerpáte úver jedným z 2 spôsobov, aký Vám najviac vyhovuje. Môžete si vybrať výbery z bankomatu cez platobnú kartu, ktorú môžete dostať zdarma k svojmu mKontu, musíte však o ňu požiadať.

Druhým spôsobom čerpania úveru je prostredníctvom elektronického bankovníctva, kedy si môžete poslať ľubovoľnú sumu pôžičky na akýkoľvek bežný účet. Úver by sa mal splácať cez mKonto, ktoré dostanete k pôžičke zdarma a splátky sa z neho uhrádzajú automaticky. Jediné, čo potrebujete urobiť Vy, je len zabezpečiť dostatok financií na Váš účet. Viac užitočných informácií sa dozviete priamo na stránke mBank alebo osobne na pobočke banky.

Príklady splátok úveru

Výška úveru Doba splácania (v mesiacoch) Výška splátky
350 € 60 9 €
1 000 € 60 25 €
2 000 € 60 48 €
3 000 € 60 72 €