S blížiacimi sa vianocami nastáva najvyšší čas na zaobstarávanie darčekov pod stromček. Jeden má pre Vás pripravený aj Poštová banka, ktorá sa sviatkami pokoja a štedrosti inšpirovala a prichádza na trh s najštedrejšou pôžičkounabývanie.

Ak si zažiadate o pôžičkunabývanie od Poštovej banky do 22. 12. 2011 získate darček pre seba a svojich blízkych, navyše budete zaradení do losovania o hodnotné ceny, ako sú osobné autá Škoda Yeti, skútre, televízory, notebooky a kuchynské roboty. Počas celého trvania súťaže prebehne 7 žrebovaní, v každom bude vyžrebovaných 5 výhercov.

Pôžičkunabývanie, čiže úver na modernizáciu bytu či domu, ale aj na akýkoľvek iný účel, vo výške od 3 500 do 20 000 s dobou splatnosti od 3 do 10 rokov a s mesačnou splátkou od 53 získate bez založenia nehnuteľnosti, bez dokladovania účelu a bez ručiteľa.

Zažiadať môže každý občan zamestnaný dlhšie ako 6 mesiacov, vo veku od 18 do 62 rokov s trvalým pobytom na Slovensku, ale aj dôchodci so starobným alebo výsluhovým dôchodkom do 62 rokov a aj invalidný dôchodci vo veku od 35 do 62 rokov. Vačšine žiadateľov stačí predložiť občiansky preukaz a jeden doklad s adresou nehnuteľnosti uvedenou v zmluve (napríklad SIPO, faktúra za úhradu energií, telefónu).

Neváhajte a zažiadajte si o pôžičku na ktorejkoľvek pošte alebo pobočke Poštovej banky.

Bližšie informácie nájdete na stránke: http://www.pabk.sk/sk/osobne-financie/uvery-pre-obyvatelstvo/pozicka-na-byvanie