Ak ste v situácii, kedy naozaj potrebujete peniaze alebo aspoň finančnú rezervu, riešení je naozaj obrovské množstvo. Na trhu existujú aj súkromní investori poskytujúci pôžičky bez potvrdenia o príjme, ale takéto pôžičky ponúka dokonca aj Poštová banka, o ktorej sa dozviete viac informácií.

Nebanková pôžička bez potvrdenia o príjme

Na slovenskom trhu pôžičiek je množstvo investorov alebo sprostredkovateľov, ktorí ponúkajú pôžičky bez dokladovania Vášho mesačného príjmu. Vždy by ste mali dbať na to, aby ste pred každým podaním žiadosti mali dostatočné množstvo informácií.

Napríklad web Pôžičky bez dokladovania by Vám mal sprostredkovať vhodného investora pre Vaše požiadavky, a to s tým, že nemusíte k žiadosti prikladať doklady o Vašej mzde.

Dostupná pôžička od Poštovej banky

Takúto pôžičku poskytuje Poštová banka od 400 € do 7 000 € a na akýkoľvek účel. Finančnú čiastku môžete splácať od 2 do 6 rokov s mesačnými splátkami už od 13 €. Výšky splátok sa nemenia, no ak potrebujete, môžete získať ich odklad až na 6 mesiacov.

K tejto pôžičke nepotrebujete ručiteľa, a ak pracujete na území SR, tak ani potvrdenie o príjme. Ak čerpáte úver na účet vedený práve v tejto banke, tak neplatíte ani poplatky za poskytnutie úveru. Narozdiel od nebankových pôžičiek musíte byť zamestnaný viac ako 3 mesiace, vo veku 18 – 70 rokov a s trvalým pobytom v SR.

Šikovná rezerva

Poštová banka ponúka aj túto šikovnú rezervu s čerpaním a splácaním v hotovosti. Takáto pôžička je vo výške 400 € a splatiť ju môžete do 11 mesiacov s mesačnou splátkou 43 €. Takisto ani v tomto prípade nepotrebujete potvrdenia a dokladovania. V tejto situácii zostávate v anonymite, pretože žiadosť z akejkoľvek pošty vyplníte a v obálke ju hodíte do poštovej schránky (poštovné hradí banka). Doklady totožnosti budete potrebovať už len pri výplate Vašich peňazí.